25.01.2022

Книгу про каву і колоніалізм «Каваленд» переклали українською. Презентація відбулась 17 грудня

Книгу «Каваленд. Хто, як і навіщо винайшов ваш улюблений напій» видали українською у видавництві «Лабораторія». Презентація книги Огастіна Седжвіка в Києві відбулась 17 грудня о 19:00 у закладі Urban Space 500.

«У XX столітті один англійський торговець Джеймс Гілл хитрістю і жорстокістю зміг побудувати цілу кавову імперію в Республіці Сальвадор. Як йому це вдалося? Цю фантастичну і маловідому історію розповідає автор цієї книжки, дослідник історії їжі, роботи та капіталізму Огастін Седжвік. Він показує, як ми щодня п’ємо каву і навіть не замислюємося, в яких умовах її могло бути зібрано і змелено», – анонсували у видавництві.

Книгу американського автора вперше видали у 2020 році, вона простежує історію становлення кави як одного з найбільш популярних продуктів світу, а також колоніальний спадок глобальної індустрії.

Українське видання презентували за участі кавового експерта та засновника Coffee in Action Вадима Грановського та головного редактора Blackfield Coffee Ярослава Друзюка. Модерував дискусію Олександр Панасюк.

Книгу вже можна придбати в українських магазинах та онлайн-книгарнях.

Источник: blackfield.coffee

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *